Головна
Про нас
Музика
Відео
Статті / Історія
Шпалери
Галерея
Аватари
WinAmp скіни
Ігри та софт
Анекдоти
Вірші
Форум
Контакти
Посилання
Теревені.org - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування!
Ликвидация Компании по материалам sigmasolutions.com.ua.

Туристична компанія Жайвір

відпочинок Єгипет Туристична компанія "Жайвір" готова запропонувати Вам горящие туры в египет за найпривабливішими цінами. Проведіть свій відпочинок в Єгипті і забудьте на якийсь час про зимовий холод і вогку осінню вогкість. Отдых в египте доступний круглий рік, оскільки в цій країні вічного літа не буває поганої погоди або "мертвого сезону". Курорти Єгипту, з відмінно розвиненою інфраструктурою, фешенебельними готелями і неперевершеним рівнем сервісу, чекають Вас, щоб з головою занурити в екзотичний і унікальний світ сходу.

Витончена східна країна з жарким кліматом, екзотичною природою і стародавніми пам'ятниками. Єгипет привертає туристів зі всіх країн світу, незалежно від їх достатку, сімейного стану, темпераменту, життєвих переваг і цілей. Адже відпочинок в Єгипті дуже своєрідний, а ціна на тури до Єгипту доступні практично кожному. Тут є прекрасні піщані пляжі, незвичайно теплі морські лагуни, що обпалюють пустелі, сучасні мегаполіси і багатовікові пам'ятники.

Найбільш вдалий час для відпочинку в південній частині Єгипту - з жовтня до початку травня. Температура води в Червоному морі ніколи не опускається нижче +20 С. Температура повітря +25 +30 С.

Туристична компанія, що пропонує тури до теплих країн, "Жайвір" є ліцензійним українським туроператором.
У наборі послуг компанії - послуги з реалізації якісного відпочинку на світових курортах (у вигляді турпакетів від провідних туроператорів), послуги з бронювання авіаційних, автобусних і залізничних квитків в будь-яких напрямах, готелів по всьому світу, надання екскурсій і трансферів.

Історичний сайт "Помаранчева революція" © 2005-2021