Головна
Про нас
Музика
Відео
Статті / Історія
Шпалери
Галерея
Аватари
WinAmp скіни
Ігри та софт
Анекдоти
Вірші
Форум
Контакти
Посилання
Теревені.org - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування!

КРАВЧЕНКА ЗНАЙДЕНО МЕРТВИМ У СВОЄМУ ЗАМІСЬКОМУ МАЄТКУГоловна подія дня - загибель колишнього міністра внутрішніх справ, практично найголовнішого свідка по справі Ґонґадзе, фіґуранта записів Мельниченка, важливої ланки у розслідуванні резонансних справ Юрія Кравченка.


Його знайшли на території власного маєтка у Кончі-Заспі, в елітному містечку "Золоті ворота".
На цей момент аж ніяк не можна сказати було це самогубство чи умсисне вбивство.
Не має абсолютно точної та певної інформації - скільки куль у тілі й скільки поранень.
Лишається питання: якщо людина стріляє собі в голову, то чи здатна вона на постріл вдруге.
В середу стало відомо, що Кравченка викликають на допит до генпрокуратури. По тому, як було затримано підозрюваних у вбивстві Ґонґадзе, а вчора печерський суд дав санкцію на їхній арешт. Вчора ж голова парламентської слідчої комісії Григорій Омельченко попереджав про загрозу життю Кравченка.
Сьогодні крапку в його житті поставлено. Як і розв'язано остаточно питання його явки або не явки на допит в генпрокуратуру.

Катерина Філіпенко, 5 канал:
- Нова гучна справа в Україні. На власній дачі знайдений мертвим колишній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко. Саме в цей день - 4 березня - його викликали в Генпрокуратуру для того, щоб він дав свідчення по справі Гонгадзе.

Вже з 9-ї ранку біля Генпрокуратури чергували журналісти. Чекали на Кравченка. Втім, через годину стало відомо - зранку дружина Кравченка знайшла тіло екс-міністра в господарському будиночку їхної дачі в Кончі-Заспі. Терміново на місце події прибув голова СБУ Турчинов. Втім, жодних офіційних коментарів на місці події журналісти не отримали. Кілька знімальних груп чергували біля дачі цілий день. Перша неофіційна інформація була такою - Кравченка знайшли із затиснутим у руці власним зареєстрованим пістолетом. Говорили про один постріл у скроню. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який перебуває за межами Києва, впевнений - це самогубство.

Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України:
- Я сразу предупреждаю, что не имею юридического и политического права раскрывать любые обстоятельства. Могу сказать свою личную точку зрения, что это было скорее всего самоубийство.

По обіді медичні експерти вивозять тіло Кравченка. На місце події постійно прибувають нові правоохоронці. Приїхала донька екс-міністра. Згодом надходить нова інформація - з'ясувалося, що пострілів було два. Але версія самогубства лишається основною.

Кореспондент:
- Кажуть, було 2 постріли?

Петро Коляда, заступник міністра внутрішніх справ України:
- Що?

Кореспондент:
- Ну, кажуть, було 2 постріли, а не один?

Петро Коляда, заступник міністра внутрішніх справ України:
- Ну, є таке. Ну, це так те, що мені сказав черговий, що начебто 2.

Кореспондент:
- Як може бути самогубство з 2 пострілами?

Петро Коляда, заступник міністра внутрішніх справ України:
- Ну, самогубство може бути.

Кореспондент:
- А поранення в яку частину тіла?

Петро Коляда, заступник міністра внутрішніх справ України:
- В голову.

Кореспондент:
- Одне поранення чи два?

Петро Коляда, заступник міністра внутрішніх справ України:
- Кажуть, що 2.

СБУ та Генпрокуратура протягом дня уникали будь-яких коментарів по справі. З різних джерел надходила неофіційна інформація. Розглядалась версія вбивста. Але ввечорі деталі - все ж таки самогубства - озвучив заступник генпрокурора Віктор Шокін. За його словами спочатку Кравченко вистрілив собі у підборіддя, а потім в праву скроню. Що саме підштовхнуло міністра покінчити життя самогубством знають правоохоронці, адже Кравченко залишив передстмертну записку.

Катерина Філіппенко, Олег Писарець, Христина Бондаренко, 5 канал


Коментувати: 0 Дата: 03-04-2005 23:26

Дописи
Немає коментарів.


Історичний сайт "Помаранчева революція" © 2005-2021