Головна
Про нас
Музика
Відео
Статті / Історія
Шпалери
Галерея
Аватари
WinAmp скіни
Ігри та софт
Анекдоти
Вірші
Форум
Контакти
Посилання
Теревені.org - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування!
Эйвон регистрация официальная регистрация эйвон. ; Монтаж современных натяжных потолков в Черкассах.

ПартЮщенко

В Україні з'явилася нова партія влади і нова партія народу. Постать Ющенка і помаранчева революція зробили так, що вперше це – одна і та ж структура. Місце події – Палац спорту, де через два з половиною місяці має пройти "Євробачення" і де не видно жодних ознак ремонту з нагоди пісенного фестивалю. Фойє цього закладу у суботу зранку нагадувало штаб часів революції – політичні лідери в єдиному натовпі з простими громадянами Майдану.

Партія влади і партія народу називається, згідно із офіційним написанням у статуті, "Народний Союз Наша Україна". Чотири слова, всі з великої літери і в лапках. На емблемі намальовано підкову зі знаком оклику, слово "Можемо" із гасла Ющенка "Вірю, знаю, можемо", а також написано "Наша Україна" і намальовано жовте сонечко, яке виходить з синьо-жовтих хмар. Все це на помаранчевому фоні. Для повного культу особистості варто було б розмістити портрет нового президента.

Бо це партія Ющенка. Він обраний її почесним головою та отримав, як стверджує Юрій Єхануров, членський квиток за номером один. Ці ритуали дещо дивні. Якщо згадати, відразу після перемоги на виборах Ющенко вимагав від майбутнього прем'єра відмовитися від керівництва в партії, щоб не було підозр у використанні адмінресурсу на користь рідних структур. Але потім це все було забуто, Тимошенко і досі лідер "Батьківщини", а тепер і сам Ющенко став почесним партбоссом.

Сама ж партія "Народний Союз Наша Україна" як правонаступник Майдану вимагала присутності Тимошенко. У роликах перед початком з'їзду вона була на екранах не рідше за Ющенка. Але на зібранні поруч з президентом сиділа не вона, а Безсмертний і Єхануров. Тимошенко взагалі не було. Кажуть, поїхала зі у столиці – і навіть увечері колективний похід уряду до театру Франка відбувався за її відсутності.

Коментувати: 0 Дата: 03-09-2005 00:24

Дописи
Немає коментарів.


Історичний сайт "Помаранчева революція" © 2005-2021