Головна
Про нас
Музика
Відео
Статті / Історія
Шпалери
Галерея
Аватари
WinAmp скіни
Ігри та софт
Анекдоти
Вірші
Форум
Контакти
Посилання
Теревені.org - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування!
Поликарбонат Киев теплица из поликарбоната.

Ківалов-підрахуй герой?

Ківалов-підрахуй герой? Коли редакція "Української правди" отримала цей відсканований документ, то ми подумали, що є жертвою жартівників, які засвоїли основи "фотошопу".
Однак виявилося, що наведена нижче відзнака – справжня.

Один з найбільш одіозних політиків сучасної України Сергій Ківалов може вважати себе повністю реабілітованим. Хоча три роки тому, в розпал помаранчевої революції вважалося, що тодішній глава Центрвиборчкому стане або політичним біженцем в Росії, або арештантом Лук'янівського СІЗО.

Однак все в житті Ківалова налагодилося. Спочатку, в 2005 році Віктор Ющенко підписав йому фотографію з дарчим надписом. Потім Ківалов сам собі встановив пам’ятник на території Одеської юридичної академії.

А зараз Ківалов отримав грамоту... за свою діяльність саме на посаді глави Центрвиборчкому.

Відзнаку Ківалову вручено "за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України та з нагоди 10-ої річниці утворення Центральної виборчої комісії".Як глава ЦВК, Ківалов "забезпечував" права тільки протягом однієї загальнонаціональної кампанії – на виборах президента 2004 року. Більше не встиг.

Звільнили ж його з цієї посади рішенням парламенту у розпал Майдану і під тиском обвинувачень у фальсифікації виборів.

Можливо, у ЦВК просто вирішили нагородити грамотами всіх колишніх керівників цього органу у зв’язку з ювілеєм Центрвиборчкому. Однак такий жест напевно буде сприйматися як плювок в обличчя половині України.

Показово, що грамоту Ківалову підписав нинішній глава Центрвиборчкому Володимир Шаповал – член нинішньої команди Віктора Ющенка.

А колись, в 2003 році, Шаповал був суддею конституційного суду, і йому вистачило сили волі проголосувати проти дозволу Леоніду Кучмі балотуватися на третій термін.

Як повідомляє прес-служба Ківалова, окрім грамоти на засіданні ЦВК йому також вручили і ювілейну медаль.

Сам Ківалов у своєму коментарі назвав це "логічним завершенням процесів, що почалися в 2004 році".

"Як пам'ятають усі, тоді проти мене було розв'язане повномасштабне цькування. Насправді ж, мене намагалися звинуватити в тому, що я чесно і сумлінно виконував обов'язки голови ЦВК", - заявив Ківалов.

Ківалов також заявив, що йому "страшно уявити", що б могло статися, якби він не підписав рішення ЦВК про перемогу на виборах президента Віктора Януковича.

"Якби я 24 листопада не вийшов на роботу, якби я відмовився проводити засідання ЦВК, якби я шукав привід для затягування – держава виявилася б ввергнутою у безодню громадянського конфлікту".

"І саме протокол цього засідання ЦВК за моїм підписом ліг в основу юридичної суперечки, розв'язаної у Верховному Суді України. Не будь того засідання, не будь того протоколу – не було би цивілізованої судової суперечки і рішення Верховного Суду", - додав він.

Логіка Сергія Ківалова вражаюча.

У принципі, якби не він, то могло б і не бути помаранчевої революції. Тому до її третьої річниці Ківалову варто вручити орден у формі апельсину, яким балували себе польові командири в ейфорії після Майдану.

"Тоді жодна людина не подякувала мене за це", - додав Кивалов у своєму коментарі. Тепер нагорода знайшла свого героя.

Джерело - www.pravda.com.ua

Коментувати: 3 Дата: 11-18-2007 22:43

Дописи
червоний :: 11-20-2007 17:26 :: ip: збережно до логів
нема ва цій державі ні опозиції, ні президента, ні верховного суду коли підписуються такі грамоти і вручаються такі медалі, а плювок не половині України а всій від малого до великого. Ганьба!!!

д-р Зігмунд Фройд :: 11-22-2007 04:58 :: ip: збережно до логів
"...на сцену виходить Зігмунд Фройд. Він тримає здоровезного шприця. Скельця його окулярів таємничо виблискують. Він робить хворому укол у сраку, та зникає.
На сцені матроси зловісно витанцьовують "Яблочко". Ця пісня переможно шириться.
ЗАВІСА"

Тарас :: 07-18-2009 11:41 :: ip: збережно до логів
От тоді і впала помаранчева революція. Ми програли, лідери пішли на зговір.Історичний сайт "Помаранчева революція" © 2005-2021